Tagad pacientiem piedāvājam progresīvāko staigāšanas ortozi. Veidota, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību, komfortu, un tūskas kontroli pēc dažādām traumām:
·         stabiliem pēdas / potītes / apakšstilba lūzumiem;
·         smagiem potītes sastiepumiem;
·         pēcoperācijas imobilizācijas.

Turpmāk arī Kurzemes reģionu iedzīvotājiem tiks sniegtas plašākas fiziskā ķermeņa attīstīšanas iespējas sportistiem un ne tikai. Tiks nodrošināta ātrāka rehabilitēšanās pēc  sporta traumām un slimībām . Sabiedrībā atpazīstamais fizioterapeits Raivis Aršauskis Brocēnos atvēris veselības centru, kas ir otrā viņa izveidotā medicīnas iestāde Latvijā.


 
 

Paldies, Kristīnei Žildei - Krēvicai par sižetu, kas veltīts starptautiskajai Fizioterapijas dienai! Esam priecīgi būt fizioterapeiti un sniegt savas zināšanas Jums visiem, lai kopā būtu veselāki, spēcīgāki un laimīgāki! 

Mūsu veselības centrā jau kādu laiku pieejama ierīce Game Ready,kas paātrina atjaunošanās procesus pēc fiziskas slodzes, samazina mīksto audu rehabilitācijas laika periodu un pēcoperacijas aprūpes posmu.

2014. gada veiktā statistiskā apkopojumā atklājās, ka pusgada laikā teju 23 000 ārsta konsultācijas un izmeklējumi nenotika, jo vizīte netika atcelta! Esi atbildīgs- dod iespēju citam un atsaki savu vizīti savlaicīgi! Centra reģistratūra: 67 675 700.