Funkcionālais treniņš kvalificēta fizioterapeita vadībā ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs, ja vēlies uzlabot pašsajūtu, veidot proporcionālas ķermeņa formas un sagatavot ķermeni jauniem izaicinājumiem gan sportā, gan ikdienā. Vairums fitnesa klubu aprīkoti ar visdažādākajiem trenažieriem izolētu muskuļu grupu stirpināšanai, līdz ar to šiem treniņiem ir neliela vai vispār nav ietekmes uz Tavām ikdienas aktivitātēm vai iecienīto sporta veidu.

Funkcionālais treniņš
Funkcionālais treniņš
Funkcionālais treniņš
Funkcionālais treniņš


Funkcionālais treniņš ietver sevī trīsdimensionālus vingrojumus, kas ļauj veikt ikdienas un sporta aktivitātes drošāk, kvalitatīvāk, pārliecinoši un nekaitējot sev. Tas ne tikai mērķtiecīgi attīsta spēku, lokanību, izturību, līdzsvaru un koordināciju, tas arī uzlabo stabilitāti mugurkaulā un locītavās, uzlabo ķermeņa izjūtu, propriocepciju un palīdz izvairīties no traumām.

Treniņos izmantojam dažādus rīkus(nūjas, bumbas, riņķus, hanteles, atsvarus utt.), trenažierus, funkcionālo trenažieri Freestyler, TRX iekares sistēmas un dažādas līdzsvara virsmas.
Katram vingrojumam ir vairākas sarežģītības pakāpes, tāpēc funkcionālais treniņš ir piemērots gan iesācējiem, gan profesionāliem sportistiem.

Rūpējies par savu veselību un pašsajūtu - uzticies fizioterapeitam!