Potītes savainojums ir biežs fizioterapeita apmeklējuma iemesls RA veselības centrā. Mūsu fizioterapeiti ir pieredzējuši dažādu saslimšanu un traumatisku stāvokļu ārstēšanā, biežākie no tiem ir:


Fizioterapeiti RA veselības centrā sniegs profesionālu palīdzību, izvērtējot ievainojuma nopietnību un cēloni, novērtējot kustību apjomu, muskuļu spēku, līdzsvaru un stabilitāti locītavā. Speciālisti sniegs padomu par apaviem, ja nepieciešams par ortozēm un koriģējošām zolītēm, izvērtēs biomehāniskos aspektus un spēkus, kas iedarbojas uz locītavu ikdienā - pēdas un ceļgalu novietojums, stāja kopumā.

Pēc konsultācijas fizioterapeits izstrādās rehabilitācijas plānu un ja nepieciešams nosūtīs uz papildus izmeklējumiem. Plānā ietilpst tādas fizioterapijas metodes kā elektroterapija (ultraskaņa, TENS, magnētterapija) kombinācijā ar individuāli izvēlētiem terapeitiskiem vingrojumiem, lai Jūs varētu atgriezties savās sporta aktivitātēs tik ātri, cik iespējams.

Neļauj sāpēm sevi ierobežot! Piesaki konsultāciju pie fizioterapeita jau šodien! Tālr. +371 676765700, mob.t. +371 29430050.