Fizioterapija pie arodslimībām.

Fizioterapija pie arodsaslimībām ir pirmais solis, lai uzlabotu veselību un darba produktivitāti saviem darbiniekiem, tā palīdzot jūsu uzņēmumam palielināt jūsu galveno aktīvu - darbaspēku. Koncentrējoties uz darbinieku veselību, labklājību un ražīgumu, fizioterapija ir arī izmaksu ziņā efektīva metode akūtu un ilgtermiņa slimību profilaksē.

Kāpēc izmantot fizioterapiju arodslimību profilaksei?

Kustību - balsta aparāta traucējumi procentuāli ir biežākais arodslimību veids, kas izraisa darba nespēju. Kustību - balsta aparāta traucējumi, piemēram, muguras sāpes, var būt diezgan kompleksi, turklāt, ja tam netiek pievērsta vajadzīgā uzmanība, darbinieku veselība un uzņēmuma produktivitāte ievērojami cieš.

Fizioterapeiti ar specializāciju arodslimībās palīdzēs gan uzņēmumiem, gan privātpersonām samazināt vai pat novērst balsta un kustību aparāta traumas, saslimšanas un to risku ar efektīvu rehabilitāciju.

Izmantojot fizioterapijas metodes, mūsu fizioterapeitu komanda strādās, lai uzlabotu veselību un darba produktivitāti darbiniekiem, tostarp novērstu ar darbu saistītos balsta un kustību aparāta traucējumus.
Kādos gadījumos man vajadzētu izmantot fizioterapiju?

Profilakse ir labāka nekā ārstēšana, un nav jāgaida, līdz redzat pārslodzes pazīmes mugurkaula kakla un jostas daļām jūsu uzņēmuma darbiniekiem. Rīkojieties tūlīt, izmantojot profilaktiskas fizioterapijas nodarbības, lai veiktu efektīvus pasākumus jūsu darba vietā.

Fizioterapeiti nodrošinās kvalitatīvus, uz pierādījumiem balstītus pakalpojumus.
Mūsu speciālisti strādās  ar Jums, pielietojot metodes, kas atbilst jūsu uzņēmuma induviduālajām vajadzībām.

Apakšsadaļas: