HUR rehabilitācijas trenažieri ir radīti, ņemot vērā katra indivīda vajadzības. Tajos izmantota pneimatiskā sistēma, kas pamatojoties uz  biomehānikas principiem ir funkcionāli  pielāgota muskuļu kustībām.

Rezultāts ir drošs un efektīvs treniņš dažāda vecuma cilvēkiem ar atšķirīgu fizisko sagatavotību un veselības stāvokli - gan regulāriem sporta zāles apmeklētājiem,  sportistiem, cilvēkiem ar akūtiem vai hroniskiem kustību ierobežojumiem, senioriem, kā arī pieaugušajiem un bērniem ar īpašām vajadzībām.

Pneimatiskā sistēma izmanto gaisa pretestību, lai izvairītos no papildus slodzes, kas būtu nepieciešama, lai celtu statisku svaru vingrojuma sākumā un lai kustību palēninātu vingrojuma beigās.

Vienmērīgā pretestība un samazinātais inerces spēks, ko nodrošina HUR rehabilitācijas trenažieri samazina slodzi uz locītavām un saitēm, tādejādi padarot kustību vieglāk izpildāmu.

Īpašu komfortu un drošību sniedz iespēja ierobežot kustības apjomu, papildus rokturi, iespēja pretestību samazināt līdz nullei vai apturēt jebkurā brīdī, veicinot pasīvu locītavu mobilizāciju, kas ļauj uzsākt agrīnu rehabilitāciju  pēc operācijām vai traumām un pacientiem ar paliekošiem kustību traucējumiem. Lasiet vairāk ražotāja mājaslapā www.hur.fi

Pielietojiet HUR rehabilitācijas trenažierus, lai

  • saglabātu vai uzlabotu muskuļu spēku;
  • sagatavotos gaidāmām intensīvām fiziskām slodzēm;
  • novērstu funkcionālus stājas traucējumus gan bērniem, gan pieaugušajiem;
  • atjaunotu muskuļu spēku ekstremitātēs pēc operācijām, traumām, ilgstošas imobilizācijas;
  • uzlabotu spēku un izturību ekstremitātes hronisku muguras sāpju gadījumā - nebaidieties izmantot HUR trenažierus!